Upozornění pro návštěvníky, k novinkám, jako je možnost měření výkonu jakékoli motorky na profi brzdě a 3 kvaltům pro mopedy Stadion a Jawettaje spuštěn e-shop: www.stadion-tuning.cz s tuningovými vychytávkami zejména pro závodní účely... 

 

 

Vítejte na stránkách věnovaným mopedům československé výroby

Stránky nejsou komerční, mopedy jsou mým koníčkem již řadu let, proto jsem se rozhodl pomáhat mopedistům, jak radou, tak i díly, které mechanicky odcházejí, připadně díly, které mám navíc, proto sledujte sekce: Nové dílyProdej a Otázky a odpovědi mopedy se neživím, tak vše co je vyrobené, je pečlivé a z kvalitních materiálů, mnoho z Vás mě potkalo na burzách, tak víte o čem píšu.

 

Upozornění návštěvníkům

Pište co potřebujete, nějak to vyřešíme.

Pokud potřebujete kvalitní profi GO motoru, neváhejte mě kontaktovat, nemám ve zvyku dělat nějaké bastly, kterých už jsem spousty po někom opravoval. Spolupracuji a mám spousty rad a i nových dílů do motoru od pána, který dělal mistra v NP České Budějovice, kde dělali motory na mopedy.

Nechci tu řešit minulost mopedů, popis ani příručky, to se dá lehce sehnat všude na webu, chci tu pomoct a poradit mopedistům, jak co opravit, kde co sehnat a zároveň nabídnout pár dílů, které vyřeší mnoho starostí, toť vše :-)

Novinky

Vytvoření sekcí Pro Závodníky a co obnáší GO motoru ode mě

11.01.2011 11:11
V sekcích najdete potřebné informace ohledně GO motorů a odzkoušených kvalitních dílů na závodní motory.

Seznam dílů

05.12.2008 08:26
Seznam dílů ke stažení   31.3.2009 přidána galerie zabývajíci se GO motoru, obrázky jsou s GO motoru kámaráda Dawida z Brna